Stropnický a Šlechtová patří před soud za vlastizradu!!!

16. 04. 2018 15:30:00
Trump, Macron a Mayová by měli být postaveni před mezinárodní tribunál za válečné zločiny v době míru, neboť agrese v Sýrii by neměla zůstat bez odezvy! Je zcela nepochybné, že se jednalo o samostatnou akci USA, Francie a VB bez

souhlasu jakékoliv mezinárodní instituce. Bez vědomí RB OSN a dokonce i bez vědomí NATO, kterým se sice všichni ohánějí, ale i to v tomto případě tahalo za kratší konec.

Hra na velmoci

USA se snaží být vedoucí velmocí světa, ale dabovaný kačer Donald z nich dělá čím dál tím víc směšný stát, který se plácá v titěrnostech a právě v Sýrii se ukázalo, že dokážou pouze tlachat, házet okolo sebe bombami, ale jinak nic. Nicméně se poslední dny nemluví o "obchodní válce", ale o taškařici v Sýrii.

Velká Británie je už od dob Blaira absolutně nedůvěryhodným partnerem, který chce svoji velikost ukázat tím, že se trhá z EU a leze do řiti USA. Diletantů pro všechny oblasti má zatím dostatek a tak rozvíjí frašky hned na několika frontách. Počínaje skřípajícím případem Skripala a nyní inscenací chemického útoku v Sýrii, který dle některých chemiků rozhodně nemohl probíhat tak jak ukazovaly snímky.

Francie jako velmoc je velmi směšná myšlenka, návrat do 19.století se jí těžko podaří a tak se snaží ukázat všude, kde se o situaci mluví, takže i útok na Sýrii je pro ni dobrý...

Velmocenská hra uvedených velmocí nemá hranic a tak je možný útok kdekoliv na planetě, pokud bude dostatečně daleko od hranic těchto států, protože jejich aktivity mají charakter výlučně teroristických akcí bez možnosti odvetné akce. Ve válkách odvetné akce prováděli partyzáni, ale v současné době se vše nazývá terorismem. Bylo by fajn, kdyby partyzáni působili jen na území agresorů, ale to se asi nenaplní, takže ohrožení nastává i na území "spojenců".

Proč útok bez souhlasu?

To proč útok proběhl bez souhlasu jakékoliv mezinárodní instituce má dvě příčiny. Za prvé by se neukázalo, jaké schopnosti mají "vůdci", protože by pouze vykonávali co jim bylo nařízeno, takže by se vytratil onen potřebný vůdcovský efekt. Za druhé je vysoce nepravděpodobné, že by v RB OSN něco podobného schválilo Rusko, případně Čína. A je NATO opravdu vždy a všude ochotno hájit výlučné zájmy USA? Týden jsem neviděl zprávy, takže nevím nic o tom, že by Sýrie vstoupila do NATO, ani o tom, že by si ji již zabralo Turecko, jak by se mu to líbilo, takže důvod pro akci NATO je zcela minimální.

Schválení útoku na Sýrii bez jakéhokoliv důkazu o chemickém útoku, navíc způsobeného vládou by těžko prošlo nejspíš i v parlamentech agresorů...takže nejdřív útoč a pak zjišťuj, jinak to nelze.

Kdy přijde útok na Prahu či Ostravu?

Nová strana, která nahradila ve vládě ANO 2011 má aktuálně všeho schopné ministry. Vládnoucí nikým nezvolená strana USA 2018 dává jasně najevo, kam jsme se jako stát zařadili. Tedy Pelikán se chystá zachovat populaci v Bangladéši, jak jsem se zmínil v minulém blogu. Nohsledi ve složení Stropnický - Šlechtová by však za svá prohlášení měli stanout před soudem, schvalování zločinných aktů má své paragrafy v našich zákonech, navíc jejich svévole je do pekla volající.

A v nebezpečí se také ocitají naše území trpící "smogem", třeba Praha či Ostrava, neboť tyto stavy jsou zcela jistě horší než "chemický" útok v Sýrii, takže lze očekávat odvetná opatření proti viníkům v podobě bombardování, neboť podle posledních zpráv armádám USA, Francie a Velké Británie ještě nějaké bomby zůstaly a piloti se na evropských základnách nudí...

Autor: Vladimír Veverka | pondělí 16.4.2018 15:30 | karma článku: 42.06 | přečteno: 2472x

Další články blogera

Vladimír Veverka

Změní zdanění náhrad největší naši církev?

Přemýšlel jsem jak daní stát plat místního předsedy svazu rybářů (farář), kolik posílá na platy fotbalové reprezentace (arcibiskupství) a jak se chová k dalším spolkům a došlo mi to - on je totiž stát neplatí, tak proč církve?

25.1.2019 v 2:30 | Karma článku: 25.77 | Přečteno: 447 |

Vladimír Veverka

Fraška Baxa kontra Zeman

jinak se totiž toto dění nedá nazvat a za všechno může jedna jediná věta ústavy - Hlava čtvrtá - článek 82 - odstavec 1 = Soudci jsou při výkonu své funkce nezávislí. Jejich nestrannost nesmí nikdo ohrožovat. A to je vše...

25.1.2019 v 0:30 | Karma článku: 33.05 | Přečteno: 675 |

Vladimír Veverka

30 let třetí cesty, která nám teď komplikuje život...

Po revoluci sice Venca říkal, že nic takového nehrozí. Nejdříve vznikl divoký kapitalismus, ale v nevýrobní sféře byl socialismus nahrazen podivnou směsicí. Ve zdravotnictví, školství apod. prý chybí peníze - to je však lež!!!

17.1.2019 v 1:45 | Karma článku: 24.84 | Přečteno: 495 |

Vladimír Veverka

Který stát zastupují naši Státní zástupci?

Již delší čas přemýšlím o tom koho vlastně zastupují naši státní zástupci a odkud se berou někteří naši soudci. Jak velký podíl jich je zkorumpovaných? A jestli v řadách policie, která ty případy "připravuje" je ten podíl stejný.

16.1.2019 v 3:45 | Karma článku: 31.27 | Přečteno: 1036 |

Další články z rubriky Společnost

Lubomír Stejskal

Zajímavost z Měsíce

Odborníci říkají, že prvním úkonem, který izraelská lunární sonda Berešit udělá, pokud v dubnu úspěšně přistane na Měsíci, bude umístění izraelské vlajky. Berešit se vydala k Luně v noci na 22. února.

22.2.2019 v 12:05 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 58 | Diskuse

Marek Trizuljak

Salisbury, Kreml, jak se to rýmuje

Přihodila se prý taková věc, že dne 17. února 2019 nastalo mystické zjevení ruské vlajky na lešení opravované části katedrály v Salisbury.

22.2.2019 v 12:02 | Karma článku: 9.29 | Přečteno: 122 | Diskuse

Leona Orságová

Ženy a naši kulturu s tradicemi nedáme! Co na tom, že si vlastně nevážíme ani jednoho

Největší vlna migrační krize je sice prozatím za námi, i tak ale oheň v očích samozvaných ochránců tradiční kultury a naší vlasti nepohasl. Bohužel je vlastenectví dnes jen jakousi smutnou náhražkou původního významu. Proč?

22.2.2019 v 11:30 | Karma článku: 12.45 | Přečteno: 222 |

Ladislav Větvička

Po socialismu internacionalnim a nacionalnim žijeme v socialismu multinacionalnim...

Koncem loňskeho roku jsem stravil přijemne chvile ve společnosti Martiny Kocianove a vysledkem našeho žvatlani je nasledujici rozhovor pro jeji pořad "Kupředu zpatky do minulosti".

22.2.2019 v 11:11 | Karma článku: 23.44 | Přečteno: 405 | Diskuse

Pavel Bacík

Co je smyslem života?

Touto otázkou si láme hlavu mnoho mudrců, filozofů i obyčejných lidí. Pro pochopení podstaty je možná potřeba si otázku položit trochu jinak, třeba ..........

22.2.2019 v 11:01 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 87 | Diskuse
Počet článků 100 Celková karma 28.70 Průměrná čtenost 859

Jsem stárnoucí analytik ve výslužbě, s vynucenou zkušeností s naším zdravotnictvím, které se však zatím nestává předmětem mého blogerského zájmu na rozdíl od dění v naší společnosti, ale čas se pomalu naplňuje neboť se blíží desáté výročí "spolupráce" v této oblasti. Zásadně nesnáším diletantská stanoviska šířící se běžně v našich médiích, počínaje televizí, kde snad je nezbytným předpodkladem k působení slabomyslnost. I z toho důvodu se snažím o osvětu v oblastech, kde zhovadilost volá až do nebes. Logický úsudek a reálný pohled na věc sice není populární, ale i tak se jej snažím čtenáři předložit. Je mi zřejmé, že čas od času se najde potrefená husa a tím, že nepřipouštím diskusi u jednotlivých příspěvků se toto nedozvím (často však názor oponenta tuším), ale v případech kdy jsem diskusi povolil, tak jsem se nestačil divit obsahu...Příspěvky nešířím žádnou metodou sociálních sítí a nepodporuji ani jiné stádové efekty, a osobně si neumím představit čtenost v řádech tisíců bez podpory souhlasného stanoviska - zvýšené karmy. Takže děkuji všem kdo mi tuto podporu vyjadřují, přesto, že často mé názory jsou proti pólem oficiálního stanoviska médií. Upřímně řečeno, po napsání prvních padesáti blogů, mě unavilo používání populárních frází, ale i nadále se budu snažit zachovat "pochopitelnost" svých příspěvků pro všechny.  

Najdete na iDNES.cz