Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stropnický a Šlechtová patří před soud za vlastizradu!!!

16. 04. 2018 15:30:00
Trump, Macron a Mayová by měli být postaveni před mezinárodní tribunál za válečné zločiny v době míru, neboť agrese v Sýrii by neměla zůstat bez odezvy! Je zcela nepochybné, že se jednalo o samostatnou akci USA, Francie a VB bez

souhlasu jakékoliv mezinárodní instituce. Bez vědomí RB OSN a dokonce i bez vědomí NATO, kterým se sice všichni ohánějí, ale i to v tomto případě tahalo za kratší konec.

Hra na velmoci

USA se snaží být vedoucí velmocí světa, ale dabovaný kačer Donald z nich dělá čím dál tím víc směšný stát, který se plácá v titěrnostech a právě v Sýrii se ukázalo, že dokážou pouze tlachat, házet okolo sebe bombami, ale jinak nic. Nicméně se poslední dny nemluví o "obchodní válce", ale o taškařici v Sýrii.

Velká Británie je už od dob Blaira absolutně nedůvěryhodným partnerem, který chce svoji velikost ukázat tím, že se trhá z EU a leze do řiti USA. Diletantů pro všechny oblasti má zatím dostatek a tak rozvíjí frašky hned na několika frontách. Počínaje skřípajícím případem Skripala a nyní inscenací chemického útoku v Sýrii, který dle některých chemiků rozhodně nemohl probíhat tak jak ukazovaly snímky.

Francie jako velmoc je velmi směšná myšlenka, návrat do 19.století se jí těžko podaří a tak se snaží ukázat všude, kde se o situaci mluví, takže i útok na Sýrii je pro ni dobrý...

Velmocenská hra uvedených velmocí nemá hranic a tak je možný útok kdekoliv na planetě, pokud bude dostatečně daleko od hranic těchto států, protože jejich aktivity mají charakter výlučně teroristických akcí bez možnosti odvetné akce. Ve válkách odvetné akce prováděli partyzáni, ale v současné době se vše nazývá terorismem. Bylo by fajn, kdyby partyzáni působili jen na území agresorů, ale to se asi nenaplní, takže ohrožení nastává i na území "spojenců".

Proč útok bez souhlasu?

To proč útok proběhl bez souhlasu jakékoliv mezinárodní instituce má dvě příčiny. Za prvé by se neukázalo, jaké schopnosti mají "vůdci", protože by pouze vykonávali co jim bylo nařízeno, takže by se vytratil onen potřebný vůdcovský efekt. Za druhé je vysoce nepravděpodobné, že by v RB OSN něco podobného schválilo Rusko, případně Čína. A je NATO opravdu vždy a všude ochotno hájit výlučné zájmy USA? Týden jsem neviděl zprávy, takže nevím nic o tom, že by Sýrie vstoupila do NATO, ani o tom, že by si ji již zabralo Turecko, jak by se mu to líbilo, takže důvod pro akci NATO je zcela minimální.

Schválení útoku na Sýrii bez jakéhokoliv důkazu o chemickém útoku, navíc způsobeného vládou by těžko prošlo nejspíš i v parlamentech agresorů...takže nejdřív útoč a pak zjišťuj, jinak to nelze.

Kdy přijde útok na Prahu či Ostravu?

Nová strana, která nahradila ve vládě ANO 2011 má aktuálně všeho schopné ministry. Vládnoucí nikým nezvolená strana USA 2018 dává jasně najevo, kam jsme se jako stát zařadili. Tedy Pelikán se chystá zachovat populaci v Bangladéši, jak jsem se zmínil v minulém blogu. Nohsledi ve složení Stropnický - Šlechtová by však za svá prohlášení měli stanout před soudem, schvalování zločinných aktů má své paragrafy v našich zákonech, navíc jejich svévole je do pekla volající.

A v nebezpečí se také ocitají naše území trpící "smogem", třeba Praha či Ostrava, neboť tyto stavy jsou zcela jistě horší než "chemický" útok v Sýrii, takže lze očekávat odvetná opatření proti viníkům v podobě bombardování, neboť podle posledních zpráv armádám USA, Francie a Velké Británie ještě nějaké bomby zůstaly a piloti se na evropských základnách nudí...

Autor: Vladimír Veverka | pondělí 16.4.2018 15:30 | karma článku: 42.02 | přečteno: 2458x


Další články blogera

Vladimír Veverka

Patnáctá česká vláda je velmi podivná...

má 15 ministerstev a 14 ministrů, je údajně proti imigrační a v čele je imigrant, má být dvoubarevná přičemž nikdo nemá tušení co se skrývá pod značkou "ANO", kromě toho, že se jedná o kariéristy a fandy velkého Bejbyše...

29.6.2018 v 4:30 | Karma článku: 21.34 | Přečteno: 602 |

Vladimír Veverka

EU, my a divná imigrace

O imigraci se stále mluví, imigranti se kochají krásami Středozemního moře, diskutuje se o kvótách, tomto nefunkčním mechanismu-řešení v nedohlednu. Do toho u nás vstupuje zájem ne o tisíce, ale desetitisíce či statisíce imigrantů

13.6.2018 v 4:00 | Karma článku: 29.13 | Přečteno: 895 |

Vladimír Veverka

Dějiny píší vítězové a ... člověk žasne co zažil...

V úvodu nějaké kroniky jsem narazil na myšlenku, že "dějiny píší vítězové". Vše co nyní zažíváme potvrzuje tuto historickou pravdu, tedy pravdy šířené po "revoluci" 1989, tomu odpovídají...bez ohledu na pamětníky, je možné vše...

14.5.2018 v 2:45 | Karma článku: 32.30 | Přečteno: 869 |

Další články z rubriky Společnost

Josef Nožička

Poučení z krizového vývoje aneb proč bylo třeba zrušit anketu Český slavík

Jak už asi včera všichni zaregistrovali, soutěž Český slavík se letos neuskuteční a po minimálně roční pauze čekají populární anketu změny v pravidlech.

21.9.2018 v 7:10 | Karma článku: 26.85 | Přečteno: 358 | Diskuse

Zuzana Palečková

Děti za nic nemohou

Jsou to oběti konfliktu, ve kterém se normální smrtelník už ani nemůže vyznat. Ztratily své nejbližší, živoří v utečeneckých táborech. Buďme velkorysí, máme na to, padesát sirotků Českou republiku přece nerozvrátí.

20.9.2018 v 23:34 | Karma článku: 8.92 | Přečteno: 308 | Diskuse

Jita Splítková

Bouře ve sklenici vody nebo?

Včera jsem četla v Lidovkách článek paní MUDr. PhDr. Taťjany Horákové, CSc. – velmi solidní článek. Text byl docela rychle stažen a najednou tu máme podivný hon na čarodějnice.

20.9.2018 v 18:46 | Karma článku: 20.15 | Přečteno: 1073 |

Karel Trčálek

Proč se se hloupí Češi nechávají odírat Kellnerem a dalšími mobilními operátory?

Mně je hej, já mobil nemám. Ale co z kůže za živa odíraný český cyp? Proč ten není naštvaný na Kellnera,který ho odírá na tarifech a na Zemana, který mu to dovolí? Asi proto, že je Kellner příliš velký

20.9.2018 v 17:55 | Karma článku: 14.71 | Přečteno: 674 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Neměli by v Moskvě poněkud lépe sladit noty?

Izrael jak slíbil, tak učinil. Ve čtvrtek poslal do Moskvy vysokou armádní delegaci vedenou velitelem vojenského letectva genmjr. Amikamem Norkinem a šéfem divize zahraničních vztahů armády brig. Gen. Erezem Meiselem.

20.9.2018 v 17:40 | Karma článku: 22.94 | Přečteno: 576 | Diskuse
Počet článků 87 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 854

Jsem stárnoucí analytik ve výslužbě, s vynucenou zkušeností s naším zdravotnictvím, které se však zatím nestává předmětem mého blogerského zájmu na rozdíl od dění v naší společnosti, ale čas se pomalu naplňuje neboť se blíží desáté výročí "spolupráce" v této oblasti. Zásadně nesnáším diletantská stanoviska šířící se běžně v našich médiích, počínaje televizí, kde snad je nezbytným předpodkladem k působení slabomyslnost. I z toho důvodu se snažím o osvětu v oblastech, kde zhovadilost volá až do nebes. Logický úsudek a reálný pohled na věc sice není populární, ale i tak se jej snažím čtenáři předložit. Je mi zřejmé, že čas od času se najde potrefená husa a tím, že nepřipouštím diskusi u jednotlivých příspěvků se toto nedozvím (často však názor oponenta tuším), ale v případech kdy jsem diskusi povolil, tak jsem se nestačil divit obsahu...Příspěvky nešířím žádnou metodou sociálních sítí a nepodporuji ani jiné stádové efekty, a osobně si neumím představit čtenost v řádech tisíců bez podpory souhlasného stanoviska - zvýšené karmy. Takže děkuji všem kdo mi tuto podporu vyjadřují, přesto, že často mé názory jsou proti pólem oficiálního stanoviska médií. Upřímně řečeno, po napsání prvních padesáti blogů, mě unavilo používání populárních frází, ale i nadále se budu snažit zachovat "pochopitelnost" svých příspěvků pro všechny.  

Najdete na iDNES.cz