Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stropnický a Šlechtová patří před soud za vlastizradu!!!

16. 04. 2018 15:30:00
Trump, Macron a Mayová by měli být postaveni před mezinárodní tribunál za válečné zločiny v době míru, neboť agrese v Sýrii by neměla zůstat bez odezvy! Je zcela nepochybné, že se jednalo o samostatnou akci USA, Francie a VB bez

souhlasu jakékoliv mezinárodní instituce. Bez vědomí RB OSN a dokonce i bez vědomí NATO, kterým se sice všichni ohánějí, ale i to v tomto případě tahalo za kratší konec.

Hra na velmoci

USA se snaží být vedoucí velmocí světa, ale dabovaný kačer Donald z nich dělá čím dál tím víc směšný stát, který se plácá v titěrnostech a právě v Sýrii se ukázalo, že dokážou pouze tlachat, házet okolo sebe bombami, ale jinak nic. Nicméně se poslední dny nemluví o "obchodní válce", ale o taškařici v Sýrii.

Velká Británie je už od dob Blaira absolutně nedůvěryhodným partnerem, který chce svoji velikost ukázat tím, že se trhá z EU a leze do řiti USA. Diletantů pro všechny oblasti má zatím dostatek a tak rozvíjí frašky hned na několika frontách. Počínaje skřípajícím případem Skripala a nyní inscenací chemického útoku v Sýrii, který dle některých chemiků rozhodně nemohl probíhat tak jak ukazovaly snímky.

Francie jako velmoc je velmi směšná myšlenka, návrat do 19.století se jí těžko podaří a tak se snaží ukázat všude, kde se o situaci mluví, takže i útok na Sýrii je pro ni dobrý...

Velmocenská hra uvedených velmocí nemá hranic a tak je možný útok kdekoliv na planetě, pokud bude dostatečně daleko od hranic těchto států, protože jejich aktivity mají charakter výlučně teroristických akcí bez možnosti odvetné akce. Ve válkách odvetné akce prováděli partyzáni, ale v současné době se vše nazývá terorismem. Bylo by fajn, kdyby partyzáni působili jen na území agresorů, ale to se asi nenaplní, takže ohrožení nastává i na území "spojenců".

Proč útok bez souhlasu?

To proč útok proběhl bez souhlasu jakékoliv mezinárodní instituce má dvě příčiny. Za prvé by se neukázalo, jaké schopnosti mají "vůdci", protože by pouze vykonávali co jim bylo nařízeno, takže by se vytratil onen potřebný vůdcovský efekt. Za druhé je vysoce nepravděpodobné, že by v RB OSN něco podobného schválilo Rusko, případně Čína. A je NATO opravdu vždy a všude ochotno hájit výlučné zájmy USA? Týden jsem neviděl zprávy, takže nevím nic o tom, že by Sýrie vstoupila do NATO, ani o tom, že by si ji již zabralo Turecko, jak by se mu to líbilo, takže důvod pro akci NATO je zcela minimální.

Schválení útoku na Sýrii bez jakéhokoliv důkazu o chemickém útoku, navíc způsobeného vládou by těžko prošlo nejspíš i v parlamentech agresorů...takže nejdřív útoč a pak zjišťuj, jinak to nelze.

Kdy přijde útok na Prahu či Ostravu?

Nová strana, která nahradila ve vládě ANO 2011 má aktuálně všeho schopné ministry. Vládnoucí nikým nezvolená strana USA 2018 dává jasně najevo, kam jsme se jako stát zařadili. Tedy Pelikán se chystá zachovat populaci v Bangladéši, jak jsem se zmínil v minulém blogu. Nohsledi ve složení Stropnický - Šlechtová by však za svá prohlášení měli stanout před soudem, schvalování zločinných aktů má své paragrafy v našich zákonech, navíc jejich svévole je do pekla volající.

A v nebezpečí se také ocitají naše území trpící "smogem", třeba Praha či Ostrava, neboť tyto stavy jsou zcela jistě horší než "chemický" útok v Sýrii, takže lze očekávat odvetná opatření proti viníkům v podobě bombardování, neboť podle posledních zpráv armádám USA, Francie a Velké Británie ještě nějaké bomby zůstaly a piloti se na evropských základnách nudí...

Hlasujte ve finále Blogera roku

Autor: Vladimír Veverka | pondělí 16.4.2018 15:30 | karma článku: 41.54 | přečteno: 2338x


Další články blogera

Vladimír Veverka

Záchrana pelikánů v Bangladéši a další omyly...

Tak jsem se dozvěděl, že po neúspěšné záchraně nosorožců je nutná záchrana Bangladéše a tamních pelikánů. Jelikož se zdá, že jeden zcela zbytečný se tu vyskytuje, myslím, že i s několika pečovateli bychom měli pomoc poskytnout...

6.4.2018 v 2:50 | Karma článku: 24.57 | Přečteno: 497 |

Vladimír Veverka

Kam nás vedou fráze typu "MeToo", "znásilnění", "korupce", "genocida" apod? Do ......!

První co lze nejspíš rozporovat je, že uvedené termíny nejsou "fráze", ale významově velmi závažné termíny, o jejich naplnění nás dnes a denně informují média včetně internetu, i kde kdo z okolí, bohužel skutečný význam často není

23.3.2018 v 3:45 | Karma článku: 24.85 | Přečteno: 785 |

Vladimír Veverka

K čemu jsou zákony, když je nikdo nevymáhá - dostane Islám v Evropě STOP?

Ve státech Evropy jak to vypadá, platí Ústava a nějaká verze Listiny základních práv a svobod, dost často nejspíš vzájemně opsaná, jinak by těžko mohla vzniknout Evropská unie a mnoho dalších spolků. Problém nastává při aplikaci..

21.3.2018 v 3:05 | Karma článku: 34.04 | Přečteno: 1195 |

Další články z rubriky Společnost

Jiří Stratil

Fantastický záznam

Toto je první zápis šifrované zprávy, vysílané z vesmírného korábu mimozemšťany, se snahou o komunikaci a dorozumění s člověkem.

19.4.2018 v 11:22 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 55 | Diskuse

Michal Kotyk

Dříve elita, dnes ksindl…

Skoro celý život jsem k ní patřil Tedy k té „elitě“. Myslím tím povolání novinářské, které jsem bral vždy vážně a s plnou odpovědností. Požíval jsem určitý společenský respekt, který jsem pokládal za zcela normální.

19.4.2018 v 10:44 | Karma článku: 11.08 | Přečteno: 534 | Diskuse

Karel Ryšán

Pátrejte, pátrejte

Nevzrušovat se nad ohrožením hoaxy, nekritizovat celebrity za obviňování jiných a trapné vychvalování sebe sama. Ke studiu skutečnosti stačí docela jednoduché polopravdy. Stačí pozorně číst a naslouchat.

19.4.2018 v 8:48 | Karma článku: 12.66 | Přečteno: 207 | Diskuse

Miroslav Šabatka

Neodbytný oligarcha strůjcem permanentní krize

Pokud ČSSD bude konzistentní a nepřipustí spolupráci s obviněným z podvodů a jeho spin doctoring (manipulace davů), mohlo by to znamenat konec nedůvěryhodné figury v čele vlády v demisi a s ním zanedlouho i zbytečné firmy ANO.

19.4.2018 v 8:21 | Karma článku: 19.99 | Přečteno: 550 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Cancoury…

Dříve byly mnohem menší, ale jak jde čas, tak prý pro naše dobro vyrostly. Nevěřím tomu, že by pily krev jenom mně samotnému. Často ve vzteku hledám sprosté slovo, které bych jim přidělil, nakonec ale vždycky skončím u „cancourů“...

19.4.2018 v 8:21 | Karma článku: 17.89 | Přečteno: 371 | Diskuse
Počet článků 84 Celková karma 30.92 Průměrná čtenost 847

Jsem stárnoucí analytik ve výslužbě, s vynucenou zkušeností s naším zdravotnictvím, které se však zatím nestává předmětem mého blogerského zájmu na rozdíl od dění v naší společnosti, ale čas se pomalu naplňuje neboť se blíží desáté výročí "spolupráce" v této oblasti. Zásadně nesnáším diletantská stanoviska šířící se běžně v našich médiích, počínaje televizí, kde snad je nezbytným předpodkladem k působení slabomyslnost. I z toho důvodu se snažím o osvětu v oblastech, kde zhovadilost volá až do nebes. Logický úsudek a reálný pohled na věc sice není populární, ale i tak se jej snažím čtenáři předložit. Je mi zřejmé, že čas od času se najde potrefená husa a tím, že nepřipouštím diskusi u jednotlivých příspěvků se toto nedozvím (často však názor oponenta tuším), ale v případech kdy jsem diskusi povolil, tak jsem se nestačil divit obsahu...Příspěvky nešířím žádnou metodou sociálních sítí a nepodporuji ani jiné stádové efekty, a osobně si neumím představit čtenost v řádech tisíců bez podpory souhlasného stanoviska - zvýšené karmy. Takže děkuji všem kdo mi tuto podporu vyjadřují, přesto, že často mé názory jsou proti pólem oficiálního stanoviska médií. Upřímně řečeno, po napsání prvních padesáti blogů, mě unavilo používání populárních frází, ale i nadále se budu snažit zachovat "pochopitelnost" svých příspěvků pro všechny.  

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.